На Тернопільщині розпочинають відновлювати дороги. Оскільки на капітальний ремонт грошей не вистачає, дорожники планують хоча б позасипати ями.

асфальт, ремонт, дорогаВ основному ремонтні роботи на автошляхах області розпочнуться з березня. Спочатку планують ліквідувати ямковість на автошляхах державного значення, потім доберуться і до місцевих доріг.

«Цьогорічні погодні умови дозволяють розпочати ямковий ремонт раніше. Зараз працюємо на дорогах загального користування. За останній тиждень ліквідували аварійну ямковість на 2082 м2. Працювали на дорогах «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече», «Стрий-Кіровоград-Знамянка», «Львів-Тернопіль». Роботи продовжуються. З березня, можливо, вже будемо ліквідовувати ямковість на автошляхах місцевого значення. Ефективність робіт залежить також і від погодних умов, оскільки дорожники працюють з холодними асфальтобетонними сумішами, які дозволяють працювати при низьких температурах. За якістю слідкують працівники лабораторії. Тому різкі перепади температур та перевантаження проїзної частини призводять до руйнування доріг», – розповідає начальник служби автомобільних доріг області Богдан Юлик.

Дорожники запевняють, що ліквідація ямковості допоможе зменшити аварійність на дорогах області.