На позачергових виборах депутатів Верховної Ради України жителі Теребовлянського, Монастириського, Бучацького, Гусятинського районів підтримали кандидата від Блоку Петра Порошенка Миколу Люшняка. На 166 одномандатному виборчому окрузі він переміг найближчого конкурента з відривом у понад 8%. Свої голоси за нього віддало близько 50 тисяч виборців.

Люшняк Микола«Я вдячний кожному, хто мене підтримав. Хочу також подякувати і всім, хто не залишився осторонь політичного життя країни, прийшов на виборчу дільницю і зробив свій вибір. Це нелегкий час для України, і впродовж лише одного року нам двічі випало здійснити свій громадянський обов’язок і прийти на вибори. І люди виконали цей обов’язок з честю. Цій владі належить багато чого зробити. На нас чекають важкі реформи і, можливо, не надто популярні кроки. Але наша область на цих виборах чітко показала, що довіряє Президенту і його команді, покладаючи на наші плечі обов’язок творити нову історію України, проєвропейську. Ці вибори проходили під пильним наглядом світової спільноти і ми вкотре склали тест на європейськість. Тепер залишається працювати. Працювати на благо всіх і кожного, хто довірився і віддав за нашу команд і за мене особисто свій голос. Я дякую вам, шановні представники громади» – зазначив Микола Люшняк.

Микола Люшняк також зазначив, що вважає ці вибори історичними для України. «Вперше за роки незалежності у новій Раді не буде представників комуністичної партії. І багато людей вважають це знаковим для нас. Я розцінюю це як чітку позицію суспільства. Люди не хочуть більше повертатися у минуле. Зима, що нас змінила, і літо, що нас зміцнило – все це не минуло даремно. Тепер перед нами нові завдання – зупинити агресора і вести державу у європейські простори. Найближчим часом буде створена коаліція і Верховна Рада зможе показати українцям свою ефективність. Ці вибори можна назвати перемогою демократії в Україні. І наші люди варті того, щоб жити у процвітаючій, європейській, демократичній державі» – каже Микола Люшняк.