У п’ятницю 17 квітня, на Тернопільському міському стадіоні відбувся матч 22-го туру Першої ліги. Кіровоградська “Зірка” розбила муніципальний “Тернопіль” 4:1.

ФК Тернопіль, футбол, Надал, ІвегешНа старті гри перевагою володіли тернополяни, які створили кілька моментів. Зокрема удар Богданова зі штрафного прийняла на себе поперечка. Гості відповіли не менш небезпечним стандартом. Після удару Бацули метрів із 20-ти м’яч просвистів повз стійку. А за кілька хвилин рахунок на табло було відкрито. Семенець заробив кутовий, а замкнув подачу з кута поля Сергій Атласюк — 1:0.

Але радість місцевих вболівальників була не тривалою. До свистка на перерву Зірка двічі засмутила Тернопіль. Протягом трьох хвилин у воротах Сергія Чернобая розписалися Григорій Баранець та Олексій Чичиков.

Не краще справи у ФК Тернопіль склалися і після перерви. Хоча більше м’ячем володіли господарі, але голи продовжували забивати гравці кіровоградської команди. На 58-ій хвилині Щедрий без проблем реалізував вихід сам-на-сам з воротарем Тернополя. Добив муніципальну команду наприкінці матчу гол Загальського, який сповна скористався помилкою захисту ФК Тернопіль.

Таким чином у другому матчі поспіль команда Василя Івегеша зазнає програшу з великим рахунком. Минулого тижня у Комсомольську тернополяни програли 4:0, а цього разу 1:4. Схоже, що у стані муніципалів настала певна ігрова криза, пише sports.te.ua

Перша ліга, 22 тур

ФК Тернопіль – Зірка 1:4

Голи: Атласюк (35) — Баранець Г. (40), Чичиков (42), Щедрий (57), Загальський (88)