Дві нічиї в останніх турах лідера першої ліги ФК «Олександрія» не на жарт розізлили його гравців. Всю злість вони виклали в матчі 14-го туру. Під «гарячу» руку потрапив ФК «Тернопіль», якому олександрійці відвантажили чотири «сухих» м’ячі.

Матч показав наскільки індивідуально сильні футболісти ФК «Олександрія». Не дарма вони є головними претендентами на підвищення в класі. Натомість тернополяни, маючи велику кількість травмованих гравців, не могли виставити оптимальний склад на гру проти лідера. Тому деякі футболісти з Тернополя граючи не на своїх позиціях, діяли м’яко кажу не досить впевнено, окрім того, відверто слабку гру продемонстрували оборонці. Та й в атаці тернополяни виглядали беззубо. Чого вартий той факт, що за підсумками першого тайму гравці ФК «Олександрія» зуміли нанести 20 ударів по воротах (дев’ять поцілили в рамку), натомість наші футболісти – жодного. Якщо в перші пів години гри тернополяни ще сяк-так стримували навалу суперника, то в заключні 15 хвилин першого тайму гості «посипалися». За неповних п’ять хвилин у їх ворота влетіло три м’ячі. Спершу одразу чотири тернопільських оборонці розташувалися в лінію, при чому жоден з них не зустрів Олександра Ломка, котрому вдався точний удар зовнішньою стороною стопи у нижній кут воріт (1:0). Далі господарі спіймали тернополян на створені штучного положення поза грою.  Боковий суддя не підняв прапорець, як підсумок одразу два олександрійця вийшли на одного Русана. Один з них, а саме Сергій Старенький елегантно перекинув м’яча через тернопільського кіпера (2:0). І насамкінець, гості пішли великими силами відіграватися, тим самим оголили тили. За що господарі їх і покарали. З зони Степан Клекота на одного воротаря вийшов Віталій Пономар і не зближуючись з кіпером влучно пробив у дальній кут воріт (3:0).

В другому таймі гра заспокоїлась, видно було, що лідер першої ліги вирішив поберегти сили для більш відповідальних матчів. Натомість муніципали не особливо намагалися скористатися ситуацією. Очевидно, дуже вже психологічно тяжів на них негативний рахунок матчу. Тому в нападі них мало що виходило. До їх активу можна записати хіба, що два небезпечних штрафних. У першому випадку за фол на Богдану Семенцю вище воріт пробив Роман Гаврилюк, в другому – суперники порушили правила на Ростиславу Волошиновичу, але м’яч після гарматного пострілу Ігоря Курила пройшов поруч зі штангою. Те, що не могли гості, реалізували господарі. Після навісної подачі з правого краю атаки господарів Степан Клекот та Юрій Соколовський не закрили свою зону і Сергій Старенький забив свій другий гол у матчі і четвертий командних гол (4:0).

З великої поразки в Олександрії тренери та футболісти ФК «Тернопіль» мають зробити належні висновки, щоб вже 2 листопада у домашньому поєдинку дати бій ФК «Суми».

Джерело: ФК Тернопіль