Прозвітувати про те, які заходи вжито щодо факту відмови у перевезенні у маршрутці учасника АТО, має перед депутатами начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. Відповідне доручення прийняли на позачерговій сесії 12 липня.

депутати, сесія, міська радаПитання це підняв депутат Тарас Білан. Спочатку він пропонував включити до порядку денного проект рішення  про розірвання договору з перевізником на маршруті якого трапився інцидент. Та, за його словами, такий проект в оргвідділі міської ради просто відмовилися друкувати.

Головуючий під час сесії Віктор Шумада зазначив, що це питання перед початком сесії обговорили на погоджувальній раді і запропонував дати доручення, щоб начальник управління про вжиті заходи щодо перевізника проінформував депутатів на наступній сесії.

У кінці червня Тарас Білан подавав депутатське звернення в управління транспорту, у якому зазначав, що поведінка водія могла бути санкціонована власником маршрутного автобуса. У відповіді на звернення депутата йдеться про те, що водія маршрутки звільнили, а щодо розірвання угоди з перевізником, то вона є недоцільною. Така ситуація питання не вирішила, тому депутат й вимагає звіту від начальника управління.

Ольга Трач

Фото автора