Мешканців обласного центру запрошують на велоквест “Тернопіль потемки”

27/07/2017 0
Розмір тексту:

«Тернопіль потемки», – під такою назвою проведуть велоквест в обласному центрі 29 липня. Братимуть участь у змаганнях не лише велосипедисти, а й пішоходи.

Основне завдання для учасників велоквесту – подолати певну відстань з перешкодами у нічний час. Серед вимог для велосипедистів – наявність велосипеда у робочому стані; для пішоходів – зручне взуття. Також всім учасникам велоквесту необхідно мати зі собою ліхтарі, цифрову фотокамеру або телефон.

«Якихось складних завдань не буде. Все просто, доступно і цікаво. Це захід насамперад для любителів пригод. Основне завдання велоквесту – відвідати якомога більше контрольних за контрольний час, за цей час треба зібрати якомога більше балів і повернутися. Велосипедистам необхідно мати зі собою окрім справного велосипеду, шолом, цифрову фотокамеру, ліхтарі. А от пішоходам насамперед потрібне зручне взуття, ну і, звісно, ліхтарі, фотокамери. Радимо долучатися насамперед молодим людям, яких цікавлять нічні пригоди», – відзначає співорганізатор заходу Андрій Лотоцький.

До велоквесту можуть приєднатися всі повнолітні тернополяни та гості міста.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Де плануєте відпочивати влітку?

    Результати

    Loading ... Loading ...