Мешканці Тернопільщини не поспішають відмовлятися від російського газу

14/01/2016 0
Розмір тексту:

Тернопільська область кожного року повинна скорочувати споживання природного газу, як мінімум, на десять відсотків. Відтак жителям краю пропонують переходити на альтернативні джерела енергії, серед яких – дрова, палети, торф, біомаси. Використання таких джерел енергії допоможе економити на опаленні, – переконані представники влади.

дроваОкремі банки України готові надати жителям краю безготівкові кредити, частину коштів компенсує держава. Однак, як показує практика, відмовитися від використання природного газу готові не всі.

“Ми стільки часу чекали проведення газу, витратили так багато грошей на газове обладнання, а тепер нам кажуть, опалюйте дровами. За моїми підрахунками, опалювати газом всеодно дешевше і набагато комфортніше”, – розповідає житель Бережанського району Ігор Коваль.

В області переводять на опалення дровами і торфом деякі комунальні заклади. До прикладу, у Бережанах нещодавно запрацювала паливна на альтернативних джерелах енергії, яка обслуговує частину міста. Міський голова Володимир Музичка запевняє, що завдяки новому обладнання вдається суттєво економити на опаленні.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...