Мешканці Тернопільщини не поспішають відмовлятися від російського газу

14/01/2016 3
Розмір тексту:

Тернопільська область кожного року повинна скорочувати споживання природного газу, як мінімум, на десять відсотків. Відтак жителям краю пропонують переходити на альтернативні джерела енергії, серед яких – дрова, палети, торф, біомаси. Використання таких джерел енергії допоможе економити на опаленні, – переконані представники влади.

дроваОкремі банки України готові надати жителям краю безготівкові кредити, частину коштів компенсує держава. Однак, як показує практика, відмовитися від використання природного газу готові не всі.

“Ми стільки часу чекали проведення газу, витратили так багато грошей на газове обладнання, а тепер нам кажуть, опалюйте дровами. За моїми підрахунками, опалювати газом всеодно дешевше і набагато комфортніше”, – розповідає житель Бережанського району Ігор Коваль.

В області переводять на опалення дровами і торфом деякі комунальні заклади. До прикладу, у Бережанах нещодавно запрацювала паливна на альтернативних джерелах енергії, яка обслуговує частину міста. Міський голова Володимир Музичка запевняє, що завдяки новому обладнання вдається суттєво економити на опаленні.

  • Теги:

Коментарі (3)

ганна

15/01/2016

А ЦЕ ЩОБ СВО1 ПОГАН1 АМБ1Ц11 ЗАДОВОЛИТИ. А ЯК ЛЮДЯМ – ТО 1М “Ф1ОЛЕТОВО”. НАЗАД – В ПЕЩЕРУ. ЗАМ1СТЬ РОЗВИТКУ КРА1НИ . АБИ АМБ1Ц11 БУЛИ ЗАДОВОЛЕН1. ПРАВИЛЬНО РОБЛЯТЬ Т1 ДОНЕЧЧАНИ. ЩО ЗНИЩУЮТЬ ВСЮ ТУ СКОТСЬКУ СВОРУ.

Громадянин

14/01/2016

Думаю лукавять музички-економи.Так газ вони звичайно зекономлять.А деж буруться дрова?І на скільки часу цих дерев вистарчить?Потрібно зрубати дерево,порізати,привезти,порубати і заправляти поліна в котел-Хтось рахує ці затрати???А сам котел,обладнання?А виростити нове деревце це також кошти!Дуже сумнівна ця економія!

Любко

14/01/2016

Так газ дорогий.,але чи наші можновладці знають скільки коштують дрова, які дрова потрібні для твердопаливних котлів. Це Вам шановні не гасла розкидати або приїхати до Києва і відчитатись як область зекономила енергоресурси.

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Ви вже посадили картоплю?

    Результати

    Loading ... Loading ...