У польському містечку Тихи, що поблизу Кракова, завершився 2 чемпіонат Європи з футболу серед мерів, який проводять в країні-господарі  Євро.

Як повідомив Володимир Плетюк – Шумський міський голова, який грав у збірній України на позиції захисника та півзахисника, на 1-ому Євро серед мерів міст у австрійському Зальцбурзі українці посіли високе третє місце з поміж  9 команд, переважно центрально-європейських країн.

– На цьогорічне Євро ми їхали як мінімум, повторити свій успіх, а при сприятливій нагоді – і перевершити його. Але поступившись в першому турі  з рахунком 1:4 діючому чемпіону збірній Німечинні, в другому 0:3  дебютанту змагань, а за підсумками Євро2012, його переможцю  – збірній Чехії, збірна України виграла решту свої матчі в групі в вікових австрійців -7:1, поляків 4:2, але втратила шанси змагатися за 1-4 місця. У матчах за 5-8 місця ми подолали словенців 3:1. і в матчі за 5 місце знову зустрілися з господарями. За декілька хвилин до закінчення матчу вели з рахунком 3:1. але два пенальті, один з яких був дуже і дуже суперечливий, перевели гру в додатковий час, і підсумку у серії  пенальті українці були менш вдалими.

До слова, Володимир Плетюк був єдиним представником Західної України у збірній України міських голів,  куди входили  мери з Київської, Луганської, Кіровоградської, Чернігівської та інших областей.