Мер Чорткова осоромився на всю Україну

29/01/2017 7
Розмір тексту:

Скандальне інтерв’ю міського голови райцентру на Тернопільщині викликало обурення у цивілізованої частини українського суспільства. Заяву пана Шматька висміюють у фотожабах та активно обговорюють у соцмережах.

Такі переконання типові для Європи середини 19-го століття, а також деяких відсталих мусульманських країн у столітті 21-му – вважає переважна більшість дописувачів. Знайшлися і ті, хто захищає чортківського мера, посилаючись на власне трактування християнських канонів. Статтю уже видалили з сайту, який її опублікував, однак Гугл все пам’ятає.

“Не сприймаю жінок керівників. Вважаю, що чоловіки краще керують. Вони практичніші, швидше приймають рішення. Довго не розумів жінок сільських голів. Мені важко дається зрозуміти – навіщо це їм. Все таки є винятки, коли жінки дуже класні керівники. Але це рідкість. Вважаю, що жінка – це мама, вихователь, вчитель по життю. Але не керівник. Моя дружина хоче бути керівником, кар’єру зробити, але я питаюся її, чи варто.

Коли був молодшим, боявся стоматологів, змій і жінок за кермом. Десь до 20 років дивувався, як жінка може автомобіль водити. Це дитячі фобії” – заявив журналістам Володимир Шматько. Своїми думками запрошуємо поділитися в коментарях.

Коментарі (7)

Михасьо

31/01/2017

“Ігор” Ольшаковський тобі шо завидно???Ніхто ж не винен шо твій час пройшов!!!

ВВ

30/01/2017

ЩМер через своїх підлеглих постійно збирає кошти з підприємців міста…… мало тобі…..так ми тобі принесемо щоб ти наївся…..

Чортків

30/01/2017

Очередна гра на публіку ….. мер “Володька” хіба-що може світло поробити по вулицях і поставити піхоходні переходи, вартість одного 14 тис грн, а щоб зробити в садіку стелю, яка падає то того немає, а чому…. тому, що ніхто не побачить… А ще купив службовий автомобіль вартістю 700 тис, який використовує у власних цілях…. На вітчизняному автомобілі не можна їздити….. га, а ті гроші використати на садочок чи школу, або пристарілих….

сашко

30/01/2017

цікава людина, я з ним погоджуюсь

Ігор

29/01/2017

А щодо статті то в Шматька чомусь усі керівники відділами стають жінки, а особливо ті що із села Біла, або молоді та неодружені. То що йому потрібні погані керівники? Чи може оцінює він їх по іншому?

Ігор

29/01/2017

Так він далі в статтях пише що ходить на роботу пішки, хоча весь Чортків бачить як Шматько їздить на державному джипі за 700 штук

Микола

29/01/2017

Про Пороха загнув конкретно: “Він запам’ятав мене. Так приємно. Але коли так близько стоїш і вітаєшся за руку, таке враження, що це якісь інші люди. Президент – якась вища людина. З іншого світу. Я так відчував.”
Ну то шо з іншого світу – то тут не попреш А ось щодо “вищої людини” – ой не факт (що б не сказати інакше)

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Чи розраховуєте Ви жити за рахунок пенсії?

    Результати

    Loading ... Loading ...