Тернопільським прокурорам, яким немає куди їхати і доведеться залишитися працювати в нашій області представляємо нового шефа. Ним став Олег Махніцький, член ВО “Свобода” зі Львова. Бажаючим обійняти або зберегти посади в Тернопільській прокуратурі слід не забути привітати його з днем народження. Воно буде 15 березня.

Махніцький Олег, Генпрокурор УкраїниПісля обіду у суботу парламент підтримав постанову №4197 про призначення свободівця Олега Махніцького уповноваженим за контролем діяльності ГПУ.

 Як відомо раніше Верховна Рада підтримала постанову про висловлення недовіри діючому Генпрокурору Віктору Пшонці, чим фактично усунула його з займаної посади.

Олег Ігорович Махніцький  народився 15 березня 1970 року в м. Львів, український політик та правник. Народний депутат України 7-го скликання, член ВО «Свобода».

Трудову діяльність Олег Махніцький розпочав у 1988 році на Львівському виробничому швейному об’єднання «Маяк».

У 1990 році працював організатором туристичних подорожей на виробничо-творчому об’єднанні «Краєзнавець».

У 1996 році Олег Махніцький стажувався у прокуратурі Львівської області, на вакантній посаді помічника прокурора Франківського району міста Львова.

З 1997-го по 1998 рік працював слідчим у прокуратурі Франківського району міста Львова.

19981999 роки Олег Махніцький — слідчий відділу слідчого управління прокуратури Львівської області, яке згодом реорганізоване в управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області. Після реорганізації працює старшим слідчим.

З 1999-го по 2001 рік працював юристом на ПП «Агентство безпеки «Скорпіон». Протягом 20012003 років Олег Махніцький займався індивідуальною адвокатською практикою. У 2003 році працював адвокатом у адвокатському об’єднанні «Осадчий та партнери».

У листопаді 2003 році став співзасновником та керуючим партнером адвокатського об’єднання «Валько і Махніцький», де працює до сьогоднішнього часу адвокатом на посаді віце-президента цього об’єднання.