Хто з тернополян може претендувати на роботу у патрульній поліції

13/09/2017 0
Розмір тексту:

Молодих, амбіційних і освічених тернополян запрошують на роботу до патрульної служби.

Нині у Тернополі працює понад триста патрульних поліцейських. Задля ефективної роботи штат планують ще розширити. Відтак юнаків і дівчат запрошують брати участь у конкурсі на вакантні посади.

Претендувати на службу у патрульній поліції можуть юнаки і дівчата від двадцяти до тридцяти п’яти років. Серед обов’язкових вимог – українське громадянство, відсутність судимостей і бажання працювати.

«Коли патрульна поліція лише запрацювала у Тернополі, її штат нараховував 268 працівників. Нині маємо триста поліцейських, але задля ефективної роботи хочемо ще розширити штат. Заробітна плата поліцейського – від восьми тисяч гривень. Вона може зростати залежно від займаної посади і стажу.  Можуть брати участь у конкурсі і студенти-п’ятикурсники, магістранти. Вимоги до кандидатів: претенденти на посуду поліцейських повинні бути громадяни України. Також у них не може  бути судимостей. Але найголовніше – це бажання служити  українському народові», – каже начальник управління патрульної поліції у м. Тернополі Михайло Білецький.

Ряди поліції планують розширити і в районних центрах області.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Де плануєте відпочивати влітку?

    Результати

    Loading ... Loading ...