Рівень захворюваності в області за останній тиждень дещо знизився, – кажуть в обласній санепідслужбі. Проте в окремих районах краю епідпоріг перевищено.

Епідемія грипу вже недалекоЧерез несприятливі погодні умови, активізуються віруси та зростає ймовірність заразитися хворобою.

Інтенсивний показник захворюваності складає понад вісімдесят випадків на десять тисяч населення, – розповідають лікарі-епідеміологи. Загалом в області лабораторно підтверджено тридцять сім випадків грипу, 31 з них грип H1N1, одна людина померла з діагнозом двобічної пневмонії.

«Варто продовжувати профілактичні заходи та дотримуватися гігієнічних норм. Оскільки ситуація із захворюванністю на грипп і ГРВІ не є стабільною та благополучною. Більше третини всіх захворилих – це діти», – повідомляють у санепідслужбі краю.

Лікарі з Інституту грипу прогнозують, що на початку весни можлива ще одна хвиля епідемії. Тож закликають посилювати імунітет, а при можливості та бажанні – робити щеплення. А при перших ознаках хвороби необхідно викликати лікаря. Оскільки ускладнення захворювання може мати тяжкі наслідки.