Хлопчик з Тернополя, який бачить лише на 10%, створив дуже зворушливий мультфільм

20/03/2017 1
Розмір тексту:

Учень шостого класу Тернопільської експериментальної школи мистецтв створив анімаційний фільм. Тему почерпнув з авторської казки Олега Романчука «Соловейко з одним крилом». Реалізувати задум допомогли друзі, батьки та волонтери.

Дванадцятирічний Лесик Венгринович від народження боровся за своє життя, – розповідають його батьки. У хлопчика виявили ДЦП. Проте після довготривалого лікування він все ж таки зміг встати на ноги. Але невдовзі почав різко втрачати зір, наразі хлопчик бачить лише на 10%. Проте ці випробування не заважають йому творчо реалізовувати себе. Він задумав створити пластиліновий мультфільм за мотивами казки Олега Романчука «Соловейко з одним крилом». В образі головного героя хлопчик бачить себе.

«У природі немає помилок, кожен, такий, як є, має своє призначення» – ці слова з казки мені дуже запам’яталися. Почав ліпити героїв з пластиліну. Допомагали мама з татом, а також друзі з класу», – каже Лесик Венгринович.

Над зйомками фільму працювали один день. Спочатку зробили до півтисячі фотографій, які потім змонтували. Хлопчик додає, що завдяки фільму у нього з’явилося багато друзів. Наразі Лесик працює над реалізацією наступних проектів.

  • Теги:

Коментарі (1)

Наташа

18/04/2017

Напишіть,будь-ласка, контактний номер хлопця на мою почту: nata-tv@mail.ua
Є для нього пропозиція. Йому сподобається.

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Чи відповідають тернопільські ВУЗи статусу університетів?

    Результати

    Loading ... Loading ...