Як стало відомо з достовірних джерел, тернопільську газету «Місто» можуть продати. Незмінній її власниці Оксані Яциковській набрид медійний бізнес і вона хоче піти на заслужений відпочинок. Поки покупців не густо, адже газетна галузь в кризі. Виборчий період минув, а отже і справжніх заробітків чекати ще довго.

Оксана ЯциковськаЗа останній час концепція «Міста» змінилася. З більше світської вона перетворилася на «жовту». Це сталося після приходу головним редактором Володимира Андріїшина. Та такий стиль важко вдається утримувати через консервативність власниці. Оксана Яциковська ніколи не хотіла займатися надмірною критикою чи гучними викриттями. Тривалий час газету використовували, як інструмент для свого просування у місцевому політичному «бомодні». Цього так і не сталося. Вже дві каденції пані Оксана не є депутатом Тернопільської міської ради.

Щодо шансів вдало продати газету «Місто», виникають певні сумніви. Бренд розкручений недостатньо. Значне майно чи матеріальні цінності відсутні. Можливо, медійниця хоче повторити свою фінансову операцію 2008 року.

У грудні 2008 року належна їй радіостанція «Радіо Тернопіль» припинила існування. На частоті 106,1 ФМ почало мовлення радіо «4U». Популярний у краї фм-канал викупили поляки з корпорації RMF. Кажуть, сума угоди тоді  сягала захмарних цифр. Зараз на цій частоті працює київське радіо “Шарманка”, яке не зловживає українською музикою в ефірі.

На фото: Оксана Яциковська