До Тернополя з’їхалися діти з 12 областей

04/03/2016 0
Розмір тексту:

Дев’ятий всеукраїнський дитячий форум «Формула успіху правової держави очима дітей» триває у Тернополі. Урочисте відкриття заходу відбулося 3 березня в Тернопільському драмтеатрі.

Четвертого березня учасники форуму будуть захищати свої проекти в Тернопільському національному економічному університеті. Діти працювали над п’ятьма різними темами. Є серед них «Україна понад усе», «Рівність заради демократії. Національна толерантність, проблеми міграції», «Програма формування громадянської совісті: патріоти, волонтери, активісти».

– На форум приїхали 49 дітей та 15 дорослих – керівників груп з 12 областей України, – розповіла Інна Іванюк, директор правового ліцею №2. – Окрім захисту дитячих проектів передбачена ще культурна програма: екскурсія Тернополем, перегляд вистави в драмтеатрі, декламування «Заповіту» та інших творів Тараса Шевченка біля його пам’ятника в центрі міста, екскурсія нашою школою, покажемо національно-патріотичний музей «Криївка», який діє у закладі, проведемо з ними цікаву гру та відкритий урок-пошук, щоб вони відчули, як ми працюємо, як виховуємо дітей. На тертій день повеземо учасників форуму в Зарваницю в Марійський духовний центр. Хочемо показати їм нашу гостинність, навчити дітей любові, гуманності, патріотизму, відданості, християнським цінностям, шанобливого ставлення до своєї землі і держави.

Взяти участь у форумі приїхали учні з Херсонської, Донецької, Дніпропетровської, Полтавської, Рівненської, Чернівецької, Волинської та інших областей. Наше представляють чотири навчальні заклади:  Українська гімназія, правовий ліцей №2, школи №18 та №28.

Під час урочистого відкриття гостей форуму вітали не тільки представники місцевої влади. Завітала на захід й головний спеціаліст Міністерства освіти і науки України Раїса Євтушенко. Вона відзначила, що тернопільська школа №2 була однією із перших, які брали участі у започаткуванні всеукраїнських правових турнірів і перемагала у них. Такі турніри розпочалися у 2005 році і відбувалися в різних містах, але тільки в Тернополі їх стали організовувати щороку, що є надзвичайно важливо з точки зору формування правової свідомості учнів та формування громадянського суспільства.

Відкриття правового дитячого форуму також приурочили до відкриття на базі школи №2 правового ліцею та 60-річчя цього навчального закладу.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Де плануєте відпочивати влітку?

    Результати

    Loading ... Loading ...