Депутат-доцент погорів на хабарі

01/02/2016 0
Розмір тексту:

Згідно повідомлення прес-служби прокуратури Тернопільської області понеділок 1 лютого видався “урожайним” на хабарників. Якщо вірити прокурорам, то вони  впіймали за волохату руку цілого депутата міськради. Слідчим, які знайшли порушника такого рангу, за умови успішного розвитку справи, можна готувати погони для чергової зірочки.

доцент“Слуга народу”, який працює доцентом у одному з вузів вимагав і отримав 1000 доларів США у терноплянки, яка хотіла влаштуватися на роботу до лікарні. Послуга депутата-хабарника полягала в тому, що він чи вона за отримані кошти мав домовитися з потрібними людьми. Кваліфакація злочину передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України звучить, як одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди.

Слідсво хоче повідомити винуватцю про підозру, арештувати на час слідства та відсторонити від займаної посади. Ім’я та місце роботи хабарника у повідомленні не вказується.

Серед депутатів міськради, список яких є на відповідному  сайті  лише двоє вказали, що працюють доцентами у вузах: Володимир Місько, з фракції БПП,  науковець з державного педагогічного університету та Роман Ляхович з фракції “Народний контроль”, який трудиться доцентом медуніверситету ім.Горбачевського. Як стало відомо пізніше, саме “народний контролер” зірвав хабарний джек-пот.

На фото: Відоміший кримінальний кіноперсонаж з кличкою Доцент

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...