Начальником новоствореного департаменту культури та національностей обласної держадміністрації став теперішній начальник управління культури Григорій Шергей. Відповідне розпорядження має бути оприлюднене найближчими днями.

Шергей розповів, що працівники сільських клубів на пенсію від Тигіпка змушені будуть працювати  120 роківКолишній керівник обласної філармонії “пережив” на посаді головного “культурного” чиновника” не одного губернатора. Перебуваючи в нібито опозиційній УНП пан Шергей вміло догоджає будь-якій владі.

Постійні скандали у сфері, яка підлягає у його віданні, як наприклад з скульптурами Пінзеля чи ярмаркою-базаром в театрі, оминають його скромну персону. Поміж “краплями дощу” Шергей оминув входження у провладну депутатську групу “Стабільність і реформи” в обласній раді. Незважаючи на це його неодноразово “помічали” на зібраннях місцевих регіоналів і він завжди чуйний до політичних вказівок оточення Хоптяна.

Мабуть через ці обставини чиновник з такими непересічними театральними здібностями потрібен намісництву Януковича на Тернопільщині.