Чим тернополяни зможуть дістатися додому після святкування Нового року?

29/12/2015 0
Розмір тексту:

Ми вже розповідали, що у Новорічну ніч курсуватиме громадський транспорт. Наразі стало відомо, що маршрутки їздитимуть до тої пори, поки будуть пасажири. Тариф за проїзд має залишитися незмінним.

У Новорічну ніч тролейбуси курсуватимуть до першої години ночі. Найдовше їздитимуть тролейбуси №5 – і №11. Ці два маршрути найбільше сполучають місто і є найзатребуванішими серед пасажирів, – кажуть в управлінні транспорту Тернопільської міської ради. Під час Новорічної ночі маршрутки курсуватимуть через півгодини.

«Інтервал між прибуттям громадського транспорту у Новорічну ніч і в період свят буде довшим, але маршрутки їздитимуть. Містом буде курсувати по одному автобусу за кожним маршрутом. У період Різдвяних свят кількість одиниць громадського транспорту буде зменшено, але основні маршрути залишаться. Буде вісімнадцятий маршрут, двадцять п’ятий. Відносно часто курсуватимуть тролейбуси №5, №11. Детальна інформація щодо роботи громадського транспорту буде висвітлюватися на сайті Тернопільської міської ради», – розповідає начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Тернопільської міської ради Ігор Мединський.

У святковий період випробовуватимуть роботу нічного транспорту. Якщо він буде затребуваним серед пасажирів, можливо, залишать декілька нічних маршрутів.

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...