Жителі вулиць Юрчака і Тихої не особливо радіють ремонту дороги на вулиці Оболоня. Оскільки їхні двори почало затоплювати через підвищення відремонтованої дороги.

«То, звичайно, добре, що дороги ремонтують. Але хочеться, щоб скрізь було відремонтовано. А з ремонтом Оболоня наші двори під час дощів почали нереально затоплюватися. А зараз у дворах болото. А там граються діти. Ситуація дуже складна. Хочеться, щоб це якось вирішилося», – каже тернополянка Люба Марійчук.

Тернопільські комунальники про ситуацію із затопленням знають. Проте кажуть, що капітальний ремонт каналізації передбачений аж на наступний рік.

«Підтоплення відбулося через те, що на примиканні вулиць є дощова каналізація, яка була частково замулена. Про цю проблему ми пам’ятаємо, і нещодавно було відновлено функціонування мережі дощової каналізації. Було відкрито і прочищено практично всю мережу. Останній випадок був минулого тижня, пройшов зливний дощ. Тому було трохи підтоплення. Але ми надіємося, що після завершення ремонту випадків таких не буде. Поки що залишається проблема з вулицею Юрчака. Покриття вулиці Оболоня вище за покриття вулиці Юрчака. Тому там також плануємо проводити капітальний ремонт. Проте це вже наступного року. Проте роботи з поточного ремонту будуть проведені вже цього року», – каже заступник начальника управління ЖКГ, благоустрою та екології Тернопільської міської ради Андрій Дроздовський.

У планах комунальників є ремонт вулиць Тихої та Юрчака. Проте коли це реалізовуватимуть, наразі невідомо.