На два тижні частково перекриють рух транспорту по вулиці Дружби. Із 6 до 21 серпня там капітально ремонтуватимуть дорожнє покриття. Відповідне рішення прийняли під час чергового засідання виконавчого комітету міськради 5 серпня.

вулиця ДружбиОскільки рух перекриють частково, то громадський і приватний транспорт зможе проїжджати цією вулицею без проблем, зазначив Микола Лесів, начальник управління ЖКГ, екології та благоустрою.

– Повністю перекрита дорога може бути максимум на півдня, коли будемо формувати центральний профіль, – розповів Микола Лесів. – Ми будемо вулицю робити полосами – там є три полоси дороги і  будемо робити їх почергово. Ширина фризи три метри, і її спокійно може обминути тролейбус, тож він може їхати під час роботи по вулиці Миру і Дружби. Коли будемо формувати центральний профіль дороги це 4-5 годин, тоді тролейбус не буде їхати, а весь інший транспорт буде їхати по вулиці Дружби, і приватний, і пасажирський.

Щоб у тернополян не виникало проблем із поїздом на роботу, вирішили повне перекриття вулиці Дружби зробити на вихідні – 15-16 серпня. У ці дні, за словами Ігоря Мединського, начальника управління транспорту, зв’язку та комунікацій, маршрутки будуть їхати тільки по вулиці Карпенка і Миру потім до Педуніверситету і повертатимуть направо на Кривоноса і направо на Мазепи, а далі через дамбу по маршруту. А тролейбуси №1 та №5 на ці дні по Карпенка і Миру не зможуть курсувати. З вулиці Мазепи вони не повертатимуть на Кривоноса, а будуть їхати по Бережанській і Тролейбусній.

Ремонтні роботи на вулиці Дружби проводитиме «Технобудцентр». На капітальний ремонт цієї вулиці з бюджету виділено 2,5 мільйони гривень.

Ольга Трач

Фото автора