Богатирьова відмовилася їхати в недобудований центр “Матері і дитини”

31/08/2013 3
Розмір тексту:

Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова не захотіла відповідати на запитання про ситуацію навколо реконструкції Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина».

Міністр охорони здоворов'я Раїса Богатирьова з візитом в Тернополі 31 серпня 2013 року. фото За ЗбручемЗа попередньою інформацією, високопоставлений чиновник мала особисто відвідати довгобуд, і розібратися в чому проблема затримки з відкриттям. Але цей пункт виключили з програми візиту. На замін підопічна Азарова відвідала медуніверситет, подарувала школам області автобуси і відкрила дитсадок у Великих Гаях.

«Тут сьогодні є голова обласної державної адміністрації, і він детально вам розповість в чому там є перешкоди, – сказала Богатирьова, перебиваючи Валентина Хоптяна, який наввипередки кинувся відповідати на згадане запитання поставлене до міністра. – Перинатальний центр буде. Такий як ми вимагаємо і такий, як поставив завдання Президент. Він обов’язково запрацює і буде працювати. Валентин Антонович, коли вам буде відповідати, докладніше і розповість».

«Ми освоїли в 27 мільйонів, – продовжив розмову Хоптян. – В цьому році освоїмо ще 9 мільйонів. Я побував нещодавно на раді регіонів в Луганську, перед тим наша делегація відвідала Рівне. І ми побачили, що таке справжній перинатальний центр. Потрібно багато вкладати грошей. Тому я повернувся з Києва. Вирішено питання освоїти 10 мільйонів в цьому році, так як не працює обласна рада і не можемо виділити гроші з обласного бюджету. Нам пішли на зустріч. І вже у наступному році нам виділять ще 37 мільйонів, щоб вже у першому кварталі завезти новітнє обладнання з Федеративної республіки Німеччина та Японії. Воно виготовляється 4-5 місяців. І в нас не може бути гіршого центру, ніж в Луганську. В першому півріччі у нас буде відкритий вже 12-ий по країні перинатальний центр» – обіцяє чиновник. Подібні обіцянки з його уст в Тернополі слухають уже два роки.

 

Коментарі (3)

Марла

02/09/2013

Міністр охорони здоров*я виконує свою роботу і це тішить. Тим самим вона і контролює реалізацію медреформи по всій країні і покращує рівень надання медичної допомоги в Україні

Самсон

02/09/2013

Місцева влада розыкрала всі гроші, а відповідатити Богатирьовій? Якось не справедливо виходить. Краще б подяку за автобуси та дитячій садок написали, чи вам заборонили хвалити Богатирьову?

яків

01/09/2013

Вкладати гроші потрібно, але не розкрадати їх. Мабуть Богатирьова хотіла сказати через Хоптяна, що центр матері ідитини буде коли рак свисне.

Додати свій коментар

Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • У якому вузі Тернополя можна отримати якісну і корисну для життя освіту?

    Результати

    Loading ... Loading ...