Богатирьова відмовилася їхати в недобудований центр “Матері і дитини”

31/08/2013 3
Розмір тексту:

Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова не захотіла відповідати на запитання про ситуацію навколо реконструкції Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина».

Міністр охорони здоворов'я Раїса Богатирьова з візитом в Тернополі 31 серпня 2013 року. фото За ЗбручемЗа попередньою інформацією, високопоставлений чиновник мала особисто відвідати довгобуд, і розібратися в чому проблема затримки з відкриттям. Але цей пункт виключили з програми візиту. На замін підопічна Азарова відвідала медуніверситет, подарувала школам області автобуси і відкрила дитсадок у Великих Гаях.

«Тут сьогодні є голова обласної державної адміністрації, і він детально вам розповість в чому там є перешкоди, – сказала Богатирьова, перебиваючи Валентина Хоптяна, який наввипередки кинувся відповідати на згадане запитання поставлене до міністра. – Перинатальний центр буде. Такий як ми вимагаємо і такий, як поставив завдання Президент. Він обов’язково запрацює і буде працювати. Валентин Антонович, коли вам буде відповідати, докладніше і розповість».

«Ми освоїли в 27 мільйонів, – продовжив розмову Хоптян. – В цьому році освоїмо ще 9 мільйонів. Я побував нещодавно на раді регіонів в Луганську, перед тим наша делегація відвідала Рівне. І ми побачили, що таке справжній перинатальний центр. Потрібно багато вкладати грошей. Тому я повернувся з Києва. Вирішено питання освоїти 10 мільйонів в цьому році, так як не працює обласна рада і не можемо виділити гроші з обласного бюджету. Нам пішли на зустріч. І вже у наступному році нам виділять ще 37 мільйонів, щоб вже у першому кварталі завезти новітнє обладнання з Федеративної республіки Німеччина та Японії. Воно виготовляється 4-5 місяців. І в нас не може бути гіршого центру, ніж в Луганську. В першому півріччі у нас буде відкритий вже 12-ий по країні перинатальний центр» – обіцяє чиновник. Подібні обіцянки з його уст в Тернополі слухають уже два роки.

 

Коментарі (3)

Марла

02/09/2013

Міністр охорони здоров*я виконує свою роботу і це тішить. Тим самим вона і контролює реалізацію медреформи по всій країні і покращує рівень надання медичної допомоги в Україні

Самсон

02/09/2013

Місцева влада розыкрала всі гроші, а відповідатити Богатирьовій? Якось не справедливо виходить. Краще б подяку за автобуси та дитячій садок написали, чи вам заборонили хвалити Богатирьову?

яків

01/09/2013

Вкладати гроші потрібно, але не розкрадати їх. Мабуть Богатирьова хотіла сказати через Хоптяна, що центр матері ідитини буде коли рак свисне.

Додати свій коментар

Креатор буд
Погода, Новости, загрузка...

Опитування

  • Якби вибори до міської ради проводилися наступної неділі, за яку політичну силу ви б проголосували?

    Результати

    Loading ... Loading ...