“На тернопільському біатлоні ставиться хрест”, – Підгрушна. ВІДЕО

22/10/2016 0
Розмір тексту:

Капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна під час веб-конференції на XSPORT.ua розповіла про ситуацію з тренувальною базою для біатлоністів в Тернопільському районі.

Олена Підгрушна– В нас чергове загострення. Я не встигла вийти з літака, як телефон вже був «червоний» від дзвінків батьків спортсменів, спортсменів і колишніх спортсменів і питанням «Як так?». Там ситуація наступна: у середині лиже-ролерної траси є кусок землі, дуже красивої і наскільки я знаю по генеральному плану вона планувалась для будівництва школи. Вона б нам не помішала, поки діти там ми б посиділи, почекали, а коли навчання закінчилось вийшли на трасу.

На сьогоднішній день ці паї розділили на 66 ділянок і роздали під дачі чи будинки, не знаю призначення цієї землі. Недавно це питання знов стало гостро, бо заїхала техніка прокладати дорогу і починається будівництво. Я зараз їду в Тернопіль і мені треба кататись на лиже-ролерній трасі, але я не можу цього зробити – це небезпечно. Небезпечно, бо вже асфальт не придатний до тренувань і якщо починається будова то спортсменам туди зась. З початком будови на тернопільському біатлоні ставиться хрест. Ми б’ємо у всі дзвони, просимо громадськість, людей, журналістів, всіх кого тільки можна щоб врятували базу. Не було б цієї бази не було б мене, не було б нашої команди. Дуже багато тернопільських, які хочуть тренуватись і досягають якихось результатів – Діма Підручний, Марія Кручева, Анастасія Меркушина – спортсмени які зараз у збірній України не мають де тренуватись.

Наскільки я розумію цю проблему вже повинне вирішувати керівництво держави: або база потрібна державі або ні. Якщо потрібна, то є команда зверху «Залишіть в спокої спортсменів!» і працюйте далі або навпаки. Пропонували альтернативу у вигляді побудови нової бази, але це дуже великі гроші. Вони почали ніби то будувати нову трасу, але будівництво закінчилось на вирубці лісу. Вирубали ліс напевно заробили на цьому гроші і на цьому закінчилось це питання. Спочатку зробіть нове, а потім закрийте старе. А вони спершу закривають і обіцяють «Ми вам побудуємо». Ми в це не віримо.

Надіюсь, що мої слова хтось почує і звернуть увагу на ситуацію, яка склалась на сьогоднішній день. Я так розумію, що там поза межами закону роздали цю землю. Не знаю яка влада, я не політик і не хочу туди вникати. Це що існування бази під великим питанням – це боляче. Особисто я там вісім років прожила, я там виросла, це мій дім. Я зроблю все для того щоб база залишилась і наше молоде покоління там тренувалось.

Читайте на цю тему:

Скандал: у Підгородньому почали забудовувати біатлонну базу. ФОТО

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...