Батько загиблого на війні Героя України запрошує тернополян на толоку

25/03/2016 0
Розмір тексту:

Толока у Старому парку відбудеться 26 березня. Прибирання організовують керівник Тернопільської обласної громадської організації учасників АТО Володимир Малишевський та Петро Гурняк – батько загиблого Героя України Віктора Гурняка. Приєднуватися до роботи запрошують усіх небайдужих тернополян.

– Організовуємо толоку, щоб прибрати територію парку та визначити місце, де буде меморіал учасникам АТО, які загинули під час війни на сході держави, – розповів Володимир Малишевський. – Знаємо, що є ідея реконструкції Пагорба Слави і всього комплексу, який там є зараз, але поки що все стоїть на місці, тому вирішили визначити хоча б місце для майбутнього меморіалу.

Петро Гурняк також додав, що вже маємо більше 70 загиблих учасників АТО, тож потреба у такому меморіалі є, щоб зберегти пам’ять про воїнів, які віддали своє життя за Україну.

Толока у Старому парку розпочнеться о 10.00. Організатори просять брати із собою граблі, лопати, мішки для сміття, рукавиці. Взяти участь у прибиранні запрошують бійців, ветеранів АТО, афганців, шкільні заклади, гімназії, профтехучилища, коледжі, академії, університети, депутатів, працівників органів місцевої влади та області, бізнес, військові комісаріати, усіх небайдужих.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • За рік в Україні президентські вибори. За кого з можливих кандидатів Ви плануєте голосувати?

    Результати

    Loading ... Loading ...